VIDEO/ Pamje nga stërvitja e Stallone: Mosha nuk ka rëndësi

Këtë vit u mësua se Stallone do rikthehej në Rambo 5.

Kishte kritika se mosha e aktorit legjendë do ta pengonte në realizmin e flimit.

Por 72-vjeçari u ka treguar kritikevë se e kanë gabim, duke vërtetuar se mosha për të është thjesht një numër.

Ylli i Hollywood ka postuar një video në Instagram ku shihet duke u trajnuar për filmin e Rambo.

“Duke u përgatitur për Rambo. Dhe vetëm për shkak se ju keni arritur një moshë të caktuar kjo nuk do të thotë se ju duhet të ndjeheni aq sa keni moshën. Vazhdoni të bëni pompa, vazhdoni të grushtoni!”-shkruan aktori.

Rambo 5 është planifikuar të dalë diku në fund të vitit të ardhshëm dhe thuhet John Rambo do shihet duke luftuar kundër një karteli të drogës në Meksikë.