Lindita nuk njihet! Skena erotike me…(VIDEO)

Lindita Halimi i kishte munguar tregut shqiptarë, mirëpo ajo është rikthyer fuqishëm me videoklipin e ri të saj ”Murda”. Këngëtarja shfaqet në skena erotike me modelen bionde në klip, teksa preken dhe puthën në buzë. Daljen e fundit ajo e kishte vitin e kuluar, kur përfaqësoi Shqipërinë në Eurosong, aty ku nuk preku finalen. Lindita ka provuar të jetë edhe në tregun amerikan por aty rruga është e pamundur.