Barcelona merr një vizitë surprizë nga Neymar

Mëngjesi i së hënës nisi me një befasi për Barcelonën. Në rifillimin e stërvitjes, klubi blaugranas u vizitua nga ish-lojtari i tij, Neymar.

I pranishëm në qytet për arsye të lidhura me marrëveshjet e reklamave, braziliani u takua me ish-miqtë dhe miqtë e tij, duke e lënë veten të pavdekshëm në disa foto të postuara në mediat sociale.

Buzëqeshje me Rakitic, Ter Stegen dhe Suarez, pastaj një video për drekë me ish-intersin Rafinha, të përcaktuar nga Neymar si “Princesha e tij”.