VIDEO/ Ndeshje e çmendur! Çfarë po ndodh në Inter-Torino, shënohen dy gola të tjerë

Torino ka barazuar Interin në ‘San Siro’ me dy gola të shpejtë të shënuar në minutat 55 dhe 67.

Zikaltërit ranë në gjumë në pjesën e dytë dhe i dhanë shumë hapsira kundërshtarit.

Momentalisht po luhet minuta e 70.

©