Handanovic tremb Interin në stërvitje, disa orë para ndeshjes

Pak orë para ndeshjes mes Interit dhe Torinos që do të luhet sonte në mbrëmje, problemet për trajnerin Luciano Spalletti vijojnë të shtohet.

Gjatë seancës së fundit, Samir Handanovic është marrë një goditje të fortë në krah dhe ka qenë i detyruar të lërë fushën. Trajneri Luciano Spalletti, e ka ndjekur i shqetësuar në dhomat e zhveshjes për t’u siguruar për gjendjen e tij.

Gjithsesi, sipas “Tuttosport”, lojtari nuk ka patuar asgjë serioze dhe pritet të jetë rregullisht në fushë nga minuta e parë.