Reperi shqiptar që fle me armë poshtë jastëkut

Reperat zakonisht dallohen për jetën e rrezikshme që bëjnë.

Sherre, aventura të ndryshme me policinë , arratisjet, ‘diss-et’ ndaj njëri-tjetrit etj…

Një ndër emrat më të diskutuar në media dhe në rrjetet sociale është edhe Stresi.

Arkmedi është goxha aktiv në rrjetet sociale saqë shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta.

Së fundmi, ai publikoi në InstaStory një imazh, përmes së cilit ka treguar se fle me revole poshtë jastëkut.

“Natën fle më mirë kur e kam hekurin pranë”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë.

Image