FOTO+18/Imazhet “me pullë të kuqe” të Bleona Qeretit

Bleona nuk e ka problem nudizmin. Këtë herë, janë mediet kroate ato që kanë pulbikuar fotot nudo të Bleonës.

”Kur u shfaq në American Music Awards në vitin 2014 me një fustan krejtësisht transparent e gjithë media botërore foli për Bleona Qeretin. Tashmë 39-vjeçarja e lindur në Korçë dhe që jeton në SHBA prej vitit 2010, ka kaluar një histori të gjatë me fejesën, aktrimin dhe këngën”.

Kështu nis një shkrim i të përditshmes kroate ”Jutarnji List” në faqen e saj online për këngëtaren shqiptare.

Aty publikohen foto mjaft “të nxehta” të shqiptares në plazhet e Sardenjës në Itali. Këngëtarja ka veshur vetëm një palë tanga dhe nga mesi e lart është krejtësisht lakuriq.

Për të parë foto, klikoni KËTU