Kur zhvishet Demi Rose, tronditet rrjeti…forma bombastike ne Ibiza

Demi Rose po shijon pushimet në Ibiza.

Dhe modelja ka çmendur njerëzit me format e saj bombastike.

Bukuroshka zeshkane e veshur me bikini të kuqe vuri në pah pasuritë e saj.

23-vjeçarja ngriti akoma më shumë temperaturat në këto ditë të nxehta gushti.