“Kryebashkiaku i Shijakut fiton çdo tender të qytetit të tij, është subjekt i dekriminalizimit”

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar sot një mesazh  nga një qytetar, i cili deklaron se kryetari i Bashkisë Shijak, është subjekt i dekriminalizimit.

Sipas mesazhet të qytetari, thuhet se  ai fiton gjithashtu çdo tender në qytetin e tij, pasi ka një firmë betoni.

Postimi i plotë

Narko kryetari i Shijakut, beton kryetar si Gjushi!

Ai fiton çdo tender te qytetiti te tij.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital:

-Narkokryetari ka firme ndertimi, betoni.

-Eshte subjekt i dekriminalizimit!

-Me droge ka arritur te mbylle problemet e dekriminalizimit. sb

“Pershendetje doktor.kryetari bashkis shijak po gjobit ndertusit ne shijak nqs doni leje ndertimi betonin duhet ta merni tek ai se ai ka firma betoni qe ja kalu vellait.te gjith tenderat rrug stadium trotuare i mer vet .ky person e kap ligji dekraminizimit ka pas probleme kur la qen polic dhe nje problem edhe me te rende.ky esht mik i ngushte me haki drogen dhe droga la ber shum qe tja fshij atij problemet.respekt”