FOTOLAJM/ Protesta kundër shembjes së Teatrit Kombëtar mbërrin në stadiume

Protesta për mbrojtjen e Teatrit nuk ju përket më vetëm artistëve dhe një grupi qytetarësh, por i përket gjithë shqiptarëve.

Mbrëmjen e sotme, ndërsa ishte dukue u luajtur sfida mes Tiranës dhe Kamzës, në shkallët e stadiumit ‘Selman Stërmasi’, tifozët e Tiranës, kanë shpalosur pankartën ku shkruhej ‘Mbro Teatrin’.