Gjiko dhe Elita martohen pas pak ditësh

Në muajin qershor, reperi i njohur Gjiko i propozoi fejesë moderatores Elita Rudi por askush nuk e kishte menduar se shumë shpejt do të vinte edhe dasma e çiftit. Sipas “Prive.al”, Gjiko dhe Elita do të kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre më 23 gusht. Para pak ditësh u përfol në media edhe për një shtatzëni të moderatores dhe ndoshta kjo mund të jetë edhe arsyeja e përshpejtimit të martesës së tyre.