VIDEO-Denoncimi te Berisha: Vizitat misterioze të një helikopteri në vilën ku po pushon Edi Rama

Çfarë kërkon çdo ditë ky helikopter i Gardës në vilën ku po pushon Edi Rama.?

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin me video rreth vizitave të përditshme të një helikopteri në vilën ku po qëndron kreu i Qeverisë.

Qytetari shkruan se këto vizita misterioze janë të përditshme dhe ngre pyetjen: Me taksat e mia paguhen këto udhëtime?

Ja postimi i plotë I ish-kryeministrit

Nje miremengjes me helikopter per piktorin deshtak!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sb

Se kush erdhi me pak urgjenc tek kryeministri, hengri dreken dhe iku,kjo ndodhe po thuaj çdo dite a thu me taksat e mia paguhet Transporti i ktyre tipave?  ????”