FOTO/Kim Kardashian përshëndet fansat topless

Kim Kardashian gjithmonë ka ditur të tërheqë vëmendjen e gazetave rozë.

E kemi parë gjithmonë të publikoje foto ku jo pak kanë qënë të komentuara.

Dhe  së fundmi ajo ka publikuar foto ku përshendet të gjithë fansat e saj e shtrirë në krevat gjysmë nudo.

Image

Fokusi kanë qënë vithet e saj të tonifikuara.

Kim nuk e ka ndërmend të ndalet dhe kjo nuk është hera e parë që 37-vjeçarja kryeson në mediat rozë.

Image