Plagosi me thikë pronarin e lokalit në Shkodër, arrestohet 44-vjeçari

Policia e Shkodrës ka arrestuar pas disa orësh autorin e plagosjes me thikë që ndodhi paraditen e sotme në lagjen “Rus”.

Agresori që sulmoi me thikë shtetasin Sh.A., që është pronar i një lokali në Shkodër, është vënë në pranga.

Ai është Ylli Shabanaj, 44 vjeç, banues në lagjen “Partizani” Shkodër. Shabanaj ishte klient në lokal dhe aktin e rëndë e kreu për motive të dobëta.