Ish-i dashuri harron Era Istrefin, ja me kë e zëvendëson

Menaxheri i njohur kosovar, Faton Shoshi u përfol gjatë për romancën e tij me Era Istrefin, por duket se cdo gjë mes tyre ka përfunduar.

Ai ka nisur një lidhje dashurie me modelen kosovare, Gresa Hoti dhe këtë e ka konfirmuar me anë të një postimi në Instagram.

Të dy janë të përqafuar dhe fotografia është shoqëruar me zemër. Nuk kanë munguar komplimentet për çiftin më të ri në shoëbizin shqiptar.

Gresa ka kohë që aktivitetin e saj e ka zhvilluar në Milano dhe njihet për bukurinë e saj natyrale. Ndërkohë këngëtarja Era Istrefi thuhet se ka nisur lidhjen me Diplon por ende nuk është konfirmuar një gjë e tillë.