FOTO/ Kjo 25-vjeçare bën gjithçka për dy sulmuesit e Interit, Icardin dhe Martinezin

Në Argjentinë është e famshme për shfaqet e saj në televizion, ka pasion futbollin dhe nuk mungon kurrë me fotot provokuese në Instagram.

Bëhet fjalë për Solci Perez, 25 vjeçe, një meteor në shkëlqim, fanse e dy sulmuesve të Interit në Serinë A, që vijnë nga vendlindja e saj, Mauro Icardi dhe Lautaro Martinez.

Solci është e aftë të bëjë gjithçka për të tërhequr vëmendjen. Fotot e mëposhtme tregojnë që është një bombë e vërtetë.

Image

Image

Image