Flori Mumajesi ndryshon Kejsi Tolën (VIDEO)

Kejsi Tola ka ardhur me një projekt të ri, komplet ndryshe nga sa jemi mësuar më parë. “U rritëm” titullohet kënga e Kejsit, e krijuar nga Flori Mumajesi, e cila është pritur shumë mirë. “U rritëm të dy…A e kujton? Dashurinë tonë?”,-ka shkruar Flori në postimin e tij në Instastory. Flori Mumajesi ka sjell një stil komplet ndryshe të Kejsit dhe pa diskutim ka prodhuar një sukses për këngëtaren, e cila po e shijon pafund.