Si është ajo në të vërtetë? Luana “nxjerr” sekretin në Instagram

Pas lançimit të dy këngëve më të reja për këtë verë, “Mi dhe zjarr mallit tim” dhe “Vetëm ty”, Luana Vjollca është duke bërë turin e saj të këngëve në Maqedoni e Kosovë.

Ndërkohë që në postimin e saj të fundit tërhoqi vëmendjen me një detaj të veçantë, të cilin nuk e kishte shfaqur më parë. Edhe pse të gjithë e njohin si moderatorja e dhe këngëtarja seksi, ajo shfaqet edhe si një vajzë çapkëne.

Kjo vihet re pikërisht në videon e fundit të postuar në “Instagram”. Edhe pse seksi dhe me një makeup bombastik, Luana i rikthehet videos duke nxjerrë gjuhën. “Kjo jam unë në të vërtetë”, shkruan ajo poshtë videos. Ja dhe Luana e vërtetë, çapkëne, seksi dhe lozonjare.