“Elëvanaa! Të bëfsha gropën!”/Video e këngëtares shqiptare do t’ju shkrijë së qeshuri

Këngëtarja Elvana Gjata është dalluar gjithmonë për humorin e saj dhe për aftësitë që ka si aktore.

Me anë të një postimi në Instagram, Elvana na ka çuar shumë mbrapa në kohë duke imituar mamatë që dikur thërrisnin fëmijët në shtëpi.

“Elëvana, hajde lart të shtifsha në dhë, të bëfsha gropën! Zana si kalove iu bekoftë zoti ju dhe familjen tuaj!”- shkruan Elvana Gjata.

Video është bërë nga prapaskenat e xhirimeve të klipit më të fundit të këngëtares “Mike”. Por kjo nuk është hera e parë që Elvana publikon video të tilla gazmore për ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Elvana Gjata duke imituar të ëmën: