Demi Rose pushime në Greqi, tregon të pasmet bombastike me bikini

Demi Rose shquhet per format e saj bombastike dhe të hënën ajo postoi per fansat e saj në Instagram disa foto provokuese nga Greqia, ku po kalon pushimet.

Modelja 23 vjeçare është shfaqur më seksi se kurrë, duke treguar format e saj.

Ajo shfaqet e shtrirë në bikini, duke vënë në plan të parë të pasmet gjigante.