Alketa Vejsiu nuk përmbahet më, poston foto me bikini

Pas përfundimit të sezonit televiziv, moderatorja e njohur Alekta Vejsiu nisi pushimet e saj të gjata. Ajo vizitoi disa vende dhe së fundmi ka treguar se ndodhet duke u relaksuar në Itali.

Moderatorja e ‘Dance with me’ ka publikuar shumë foto nga pushimet ku ka ndarë me fansat momentet nga vendet përrallore që ka vizituar.  Pak minuta më parë Alketa i ka mahnitur fansat, teksa ka publikuar një foto nga pushimet në Itali.

Ajo shfaqet e veshur me bikini ngjyrë të verdha, e futur në ujë, Alketa ka pozuar teksa ka treguar se është në formë mjaft të mirë pavarësisht se është nënë e dy fëmijëve.