”I adhuroj detajet që marrin super-vëmendje”, Bleona del nudo

Bleona Qereti ka publikuar një fotografi të rë në profilin e saj në Instagram, ku duket majft seksi. Ajo ka zgjedhur të dalë nudo duke mbuluar pjesët intime me një lloj bizhuterie që merr vëmendje të madhe.

Në fytyrë, Bleona është shfaqur me maskë dhe duket se po punon për një projekt të ri muzikor. Ndërsa falenderonte personin që e krijoi këtë lloj veshje, ajo shkruajti: “Faleminderit që je gjithmonë pranë meje dhe i adhuroj detajet tuaja që japin vëmendje të madhe.”

Projekti i fundit muzikor që ka publikuar është “I don’t need your love” dhe ka rezultuar tepër i suksesshëm.