Gola spektakolarë dhe fitore në limite, ja realizimet më të bukur në Rusi 2018

Bashkë me kombëtaren e Francës, një fakt që do të mbahet gjatë nga Kupa e Botës Rusi 2018 janë dhe golat më të bukura nga ky turne.

Nga “perla” e Cristiano Ronaldos ndaj Spanjës dhe tek realizimi i Pavard ndaj Argjentinës këto janë 10 golat më të bukur të turneut të 21-të të Kupës së Botës.

Ndërkohë, më poshtë janë të gjithë golat e shënuar në këtë kompeticion.