Aktorët më të vlerësuar turk bëhen bashkë, kalojnë pushimet e ëndrrave

Kenan Imirzalioglu, Cagatay Ulusoy dhe Kivanc Tatlitug janë tre aktorët më të pëlqyer dhe më të vlerësuar të momentit. Treshja gëzojnë raporte mjaft të mira me njëri-tjetrin, por asnjëherë nuk ishin bërë bashkë të kalonin pushime.

Së fundmi në mediat turke po qarkullojnë disa foto të aktorëve së bashku me partneret e tyre në një vend të mahnitshëm. Ata gjenden në gjirin e Aeagen dhe mjaft të lumtur duket se po shijojnë pushimet e ëndërruara.

Kjo është periudha më e mirë e pushimeve për ta pasi momentalisht nuk janë të angazhuar në karrierë. Aktorët do të qëndrojnë së bashku rreth një javë duke vizituar plazhet më të bukura të vendit të tyre.

Image