“Jugun po e merr lumi, po e kthen me pasaportizim grek”, Rama-komentuesit: Mos rri në diell

Lume komentesh pas nisjes se punimeve dhe prezantimit live qe beri kryeministri Rama per By Pass-in e Tepelenes.

Ndjekes te tij ne FB, nuk jane kursyer ne akuza e kritike, teksa i kujtojne se punet e mira nuk kane nevoje per marketing, nderkohe qe dikush i kujton edhe paktin me Greqine.

“Jugun dhe per pak koh ta gezojm me pashaporta shiptare , se po e mer lumi po e kthen me pashaportizim grek , jemi trima ne fb , e jo per atdhe , pik”-i shkruan komentuesi dhe Kryeministri nuk ia ka kursyer pergjigjen.

Ja disa nga replikat 

komente

/Panorama