Po bën xhiron në rrjetet sociale, presidenti i Juves niset në Greqi për të takuar Ronaldon

Orë vendimtare për “goditjen e shekullit” që mund të çojë Cristiano Ronaldo te Juventusi. Tratativat janë në një fazë të nxehtë, pasi presidenti i bardhezinjve Andrea Agnelli (së bashku me të dashurën turke Deniz Akalin) është nisur nga Pisa për në Peloponez, dhe më specifikisht në Khalamata.

Ai do të shkojë në rezortin luksoz të Navarinos, atu ku ndodhet prej disa ditësh edhe fituesi i “Topit të Artë”, i cili duket pranë kampionëve të Italisë. Mediat italiane kanë publikuar foton kur presidenti i “Zonjës” hipën në charter, teksa po bën xhiron në mediat italiane. /Koha Jonë/