Fejohet “motra” e Granit dhe Taulant Xhakës, shikoni si duket

Football Soccer - Albania v Switzerland - EURO 2016 - Group A - Stade Bollaert-Delelis, Lens, France - 11/6/16 Albania's Taulant Xhaka in action with Switzerland's Granit Xhaka REUTERS/Carl Recine Livepic

Agnesa Xhaka është vajza e xhaxhait e dy futbollistëve të famshëm Granit dhe Taulant Xhaka.

Ajo është fejuar sot dhe Graniti e ka uruar në rrjete sociale duke e konsideruar motër.

Agnesa i dha fund beqarisë së saj duke e kurorëzuar me fejesë dashurinë me Diart Ragën.

Nuk ka munguar edhe urimi i bashkëshortes së Granitit, Leonita Xhaka.