Rusia ikën nga Botërori, Nard Ndoka ironizon Gramoz Ruçin

Pas humbjes e djeshme të Rusisë ndaj Kroacisë dhe kualifikimit të kësaj të fundit për të vijuar më tëj betejen për botërorin, deputeti Nard Ndoka ka ironizuar në rrjet kreun e kuvendit Gramoz Ruçi.

“Mbaje vehten shoku Gramoz”, shkruan Ndoka në postimin e tij në rrjetin social duke e shoqëruar këtë dhe me nje foto montazh……