FOTO/ Gigi Hadid, e mrekullueshme në V Magazine, pozon me bikini për Fendi

Ajo është një nga top modelet më një famshme në botë dhe Gigi Hadid ka treguar edhe një herë se nuk është e aftë vetëm në pasarela.

Modelja është shfaqur e mrekullueshme në një set fotografik të realizuar për V Magazine, ku shfaqet me bikini të firmave Fendi, Channel, Philip Lein.

Në fotot e publikuara nga vetë modelja në rrjetin social Instagram, Gigi shfaqet mbi një motor uji, me një makinë në një shkretëtirë dhe në disa të tjera e zhytur në thellësi të oqeanit, e rrethuar nga disa peshq ngjyrë blu.

Në të gjitha fotot, që Hadid ka publikuar për revistën, që do të dalë në 12 korrik, shfaqet e mrekullueshme./BW
4DF3966000000578-5921477-image-a-33_1530801046752

4DF37F2800000578-5921477-image-a-24_1530799889252

4DF3968000000578-5921477-image-a-36_1530801082673

4DF397D900000578-5921477-image-a-31_1530801010034

4DF37F3000000578-5921477-image-a-23_1530799821741

4DF37F2000000578-5921477-image-a-22_1530799767939

4DF397FD00000578-5921477-Heart_Talking_about_fans_Gigi_said_I_have_so_much_love_for_them_-m-46_1530801419940 (1)

4DF397F500000578-5921477-image-a-29_1530800992255 (1)

4DF397ED00000578-5921477-image-a-37_1530801089097

4DF397FD00000578-5921477-Heart_Talking_about_fans_Gigi_said_I_have_so_much_love_for_them_-m-46_1530801419940

4DF397F500000578-5921477-image-a-29_1530800992255

4DF3979400000578-5921477-image-a-34_1530801063835

4DF3949000000578-5921477-Expert_The_photographs_were_from_the_ever_talented_Mario_Sorrent-m-45_1530801393259