Aulona “kap burrin mat”, i vë thikën në fyt (FOTO)

Moderatorja e njohur e “Thumb” ka nisur zyrtarisht pushimet e verës. Në rrjetet sociale ajo është vazhdimisht aktive, pavarësisht impenjimeve të saj. Së fundmi ka publikuar një foto paksa të çuditshme, por mos u trembni. Gjithçka është një shaka e radhës nga Aulona, e cila shquhet për të tilla çmendurish. Ajo ”kap mat burrin me një tjetër” dhe pasoja? Një thikë në fyt në vendngjarje. Siç duket nga foto, burri i Aulonës është “magjepsur nga vajza prej rëre”, ndërsa moderatorja që hakmerret në sekondë. ”Dy të çmendur bashkë nuk mund veçse të jenë të lumtur”, shkruan Aulona.