Tërmeti në Tiranë, njerëzit në panik dalin nga ndërtesat (FOTO/VIDEO)

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Tiranë, në orën 11:02 të paradites së të mërkurës.  Epiqendra e tërmetit ishte 31 km në veriperëndim të Tiranës. Lëkundjet janë ndjerë edhe në Vlorë, Durrës dhe Fier. Siç shihet në videon e LSA, njerëzit kanë dalë të tmerruar nga ndërtesat.