Tifozja e zjarrtë e Rusisë

Rusia ka tifozen më të zjarrtë të futbollit. Maria Liam është 24 vjeçe që pozon shpesh për rrjete sociale duke treguar se dëshiron fitoren e Rusisë në Kupën e Botës.

Modelja, aktorja dhe prezantuesja është shfaqur shpesh me ngjyrat e bardha dhe blu të flamurit rus duke i uruar futbollistëve fitoren.

Ajo ka folur për dashurinë që ka për lojën duke thënë: “Unë po lutem për ju djem. Kur isha e vogël më pëlqente të qëndroja në portë dhe nuk pësoja asnjë gol. Nëse qëndroja në portë, fitorja ishte në xhepin tonë”.

Bukuroshja brune ka marrë pjesë në revista të shumta përfshirë faqet e Playboy.

Image