Bie pema dhjetëra vjeçare në ish-Bllok, panik te qytetarët (VIDEO/FOTO)

Një pemë dhjetëra vjeçare është rrëzuar në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet, duke krijuar panik te qytetarët që ndaheshin aty pranë, si dhe bllokimin e rrugës. Në videon dhe fotot e siguruara nga ”Koha Jonë”, duket se degët e pemës kanë rënë mbi tre taksi, ku fatmirësisht shoferët nuk janë lënduar.

Fotografite dhe video është realizuar nga Flori Doga.