FOTO/ Femrat që do ta zbukurojnë Botërorin 2018 në Rusi

Kanë mbetur edhe pak ditë nga starti i Kupës së Botës dhe është koha që t’i hedhim një sy se cilat do të jenë femrat që do ndezin më shumë këto ditë të mbushura me emocione.

Janë bashkëshortet dhe të dashurat e futbollistëve të 32 suadrave pjesëmarrëse të kampionatit.

Nga mesi i javës së ardhshme, deri në mesin e muajit Korrik në 12 qytete të Rusisë do të shpëndahen 32 skuadrat që do të diskutojnë trofeun më të rëndësishëm të futbollit. Dhe në tribunat e stadiumeve do të ketë një vend special për familjarët, e veçanërisht për bashkëshortet dhe të dashurat e futbollistëve.

Por cilat janë femrat që pritet të tërheqin më shumë vëmendjen gjatë këtij muaji. Në galerinë më poshtë janë më të përzgjedhurat për të 32 skuadrat.