Si princeshë, Xhensila do t’ju lërë pa fjalë me këtë foto si në përralla

Këngëtarja shumë e njohur dhe e komentuar, Xhensila Myrtezaj, së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo është në javët e fundit të shtatzënisë dhe tashmë barku i saj i rrumbullakosur është mëse i dukshëm.

Xhensila ndan herë pas here në postimet e saj në Instagram entuziasmin që ndjen për shtatzëninë dhe për ardhjen shumë shpejt në jetë të vogëlushes së saj dhe Besit.

Ditën e sotme këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një pozë shumë të ëmbël. Ajo shfaqet me një fustan të fryrë ngjyrë rozë dhe ka vendosur të dyja duart tek barku i saj.