Elita Rudi ka shije, ja çfarë dhurate të bukur dhe luksoze i bëri vetes (Foto)

Bukuroshja Elita Rudi di si të tërheq vëmendjen e të gjithëve. Lidhja e saj me reperin kosovar Gjiko ka ndezur diskutime të shumta për të, por ata janë të lumtur dhe tepër të dashuruar.

Elita Rudi është një prej personazheve më aktiv në Instagram, e cila poston vazhdimisht foto dhe video me fansat e saj. Sot ajo i ka bërë vetes një dhuratë shumë të bukur dhe luksoze. Ajo është një makinë e bardhë, e bukur dhe shumë e veçantë për të. Një moderatore si Elita mund t’i bëjë edhe dhurata të tilla vetes.