Sky/ Reali ndërpret negociatat me Robert Levandoskin

Robert Levandovski me shumë mundësi nuk do ta ketë kurrë mundësinë për të luajtur te Reali. Sipas informacioneve të Sky, Real Madrid i ka dhënë fund negociatave me polakun dhe përfaqësuesin e tij Pini Zahavi.

Nga ana e madrilenëve operacioni është abortuar përfundimisht. Ashtu si Real mbi të gjitha presidenti Florentino Perez edhe Levandovski donin të finalizonin transferimin e qendërsulmuesit të Bajerni në kryeqytetin spanjoll gjatë merkatos së verës.

Në muajt e fundit ka pasur negociata të vazhdueshme mes “Los Blancos” dhe Levandovski, deri tani kur Real Madrid i ka dhënë fund gjithçkaje.