Aktorja e famshme shfaqet seksi dhe e rrezikshme në filmin e ri

Ajo është shumë e suksesshme për rolin e saj në “I” si Tonya. Aktorja e famshme, Margot Robbie ka vërtetuar se ia del në të gjitha aspektet pasi ka treguar aftësitë e saj për të kërcyer në një tub striptistesh.

Bukuroshja 27-vjeçare dukej seksi dhe e rrezikshme ndërsa po bënte rolin e saj për filmin “Terminal”.

Terminal është një film komedi-triler rreth dy personave që ndërmarrin një mision me rrezik të madh. Margot do bëjë rolin e Annie që është një vrasëse seriale që kapet me vrasësit.