Mosha për Madonnën është vetëm një numër

Madonna ndonëse është 59 vjeç, nuk njeh moshë.

Diva e muzikës është shfaqur mjaft provokuese në rrjetet sociale.

Këngëtarja e veshur me një fustan të Donatella Versace ka lënë pak vend për imagjinatën.

Para kameras 59-vjeçarja ka eskpozuar gjoksin dhe të pasmet e saj ndërsa kërcente me fustanin.

Madonna duket shumë seksi në klipin provokues.