Luana Vjollca shkëlqen edhe mes ditës me diell

Këngëtarja shfaqet e ulur në shtrat Luana Vjollca,e veshur me një body jeshil me xixa dhe me bust që i tregon gjoksin bombastik.

“S’po mund të gjej një përshkrim, po jua lë juve”, shkruan Luana krah fotos ku ka marrë qindra komplimenta.

Kujtojmë që Luana së shpejti do të rikthehet me një këngë të re për të cilën ende po punon e me siguri do të publikohet në muajt e verës.