Manjani: Tahiri, qëndrim dinjitoz. Meriton respekt

Ish-ministri Ylli Manjani e cilëson dinjitoz qëndrimin e sotëm të ish-ministrit Saimir Tahiri.

Në një koment në Faceook, Manjani shkruan: “Nuk më intereson fare ka apo jo konspiracion politik! Qëndrimi i sotëm i Sajmirit ishte dinjitoz! Pikë! Meriton respekt, qoftë dhe për kaq!”.

Dorëzon mandatin, Saimir Tahiri hidhet në sulm para ndalimit nga Prokuroria