FOTO/ Brenda resorit luksoz, 10 mijë dollarë për një fundjavë

Në këtë resort luksoz nuk mund të pushojë kushdo.

Pasi vetëm për të kaluar një fundjavë aty ju duhet të paguani 10.000 dollarë.

Ky super resort gjendet në Bali të Indisë.

Në të do të gjeni pishina shkëlqim, plazhe private dhe restorante me pamje panoramike nga Oqeani Indian.