Turi në kafe me Frangajn, dhe nuk është thashethem (FOTO)

Turjan Hyska e ka mohuar largimin nga Vizion Plus për të shkuar në Klan Plus.

Po fjalët mbase s`kanë qenë dhe aq të pavërteta. Se një foto e publikuar nga Lapsi.al doli në qarkullim pak minuta më parë. Turi dhe Aleksandër Frangaj po pijnë një kafe të dy. Për ç`të jenë duke diskutuar vallë?

Lajmin e largimit e publikoi i pari Xing.al dhe Turi bëri një video ndaj Ermal Mamaqit ku e mohonte. Po tani ç`do ketë për të thënë?