Bashkëshorti ka ditëlindjen, shihni tortën speciale që i bën Silva Gunbardhi (Foto)

Silva Gunbardhi dhe Dafi janë një prej çifteve të njohur të showbizit shqiptar. Rreth një vit më parë Silva solli në jetë fëmijën e tyre të parë, Dalvin.

silva

Ditën e sotme, nëpërmjet një postimi në profilin e saj në ‘Instagram’, këngëtarja ka treguar se bashkëshorti i saj ka ditëlindjen, të cilin edhe e ka uruar. “Gëzuar ditëlindjen !”- shkruan Silva në foton e publikuar.

torta

Gjithashtu këngëtarja ka postuar edhe disa foto me një tortë shumè të bukur në Instastory.“Babi Dafi edhe 100”, shkruan torta, ndërkohë qe shohim që ëmbëlsira është e rrethuar me 500-e euro, që mendohet se janë të ngrënshme.

Untitled-1
/BalkanWeb