FOTO/ Do t’i çmendë meshkujt! Jonida Vokshi bëhet bionde!

Moderatorja dhe aktorja e njohur Jonida Vokshi ka bërë një ndryshim të madh në pamjen e saj.

Nga një brune që e kemi memorizuar, ajo është bërë një bionde dhe duket se pamja e re i shkon shumë.

Tashmë ajo është bërë bionde, duket shumë bukur, ja foto e marrë nga Instagrami këtë.

Image