Plas skandali: Aktorit të njohur ia publikojnë FOTOT lakuriq me bashkëshorten

Aktori turk i njohur për rolin e “Xhan” në serialin “Iliski durumu karisik”, Berk Oktay ka rënë së fundmi pre e hakerave të cilët i kanë bërë gjëmën.

Në Instagramin e bashkëshortes së tij, Merve Sarapcioglu janë publikuar disa foto ku aktori 35-vjeçar shfaqet komplet lakuriq me një kokore motorrash në kokë.

Fotot lakuriq të Berk i shokuan të gjithë, por u fshinë brenda një kohe të shkurtër. Pavarësisht kësaj, shumë kanë mundur t’i ruajnë dhe imazhet po bëjnë namin në rrjet.

Berk Oktay është një nga aktorët më të famshëm turq me rolet e tij në filmat “Arka Sokaklar”, “Savasci”, “A?ktan Kaç?lmaz” etj.