Plas humori në Kombëtare, por Grezda “nervozohet” me Berishën: Ik o … (VIDEO)

Kombëtarja po zhvillon përgatitjet për sfidën miqësore të 26 marsit ndaj Norvegjisë në “Elbasan Arena”. Atmosfera te kuqezinjtë është mjaft pozitive, teksa këtë gjë e tregojnë dhe aktivitetet e futbollistëve gjatë kohës së lirë në hotel.

Hysaj, Grezda, Berisha dhe disa futbollistë të tjera kanë luajtur disa lojëra argëtuese. Ndërkohë që në një moment Grezda duket se është nervozuar me Etrit Berishën që i ka mbajtur kokën.

“Ik o ….”. ishte shprehja e tij, e cila sigurisht ishte në kuadrin e një humori. /Koha Jonë/