Silva Gunbardhin ‘e mbulojnë’ me dollarë, këtë FOTO thotë se ia shkrepën paparacët

Dikur ajo u ankua se nuk ka shumë para. Por sonte këngëtarja Silva Gunbardhi ka pulikuar një fotografi shumë interesante në Instastory.

Në këtë foto, ajo shihet se është në një bankë dhe sipas mbishkrimit të fotografisë, ajo i ka futur në bankë parat e sezonit.

Imazhi ishte zënë nga ‘paparaci’, por që më pas është ripostuar nga vetë Silva. Kujtojmë që këngëtarja është shumë aktive me mbrëmje muzikore nga të cilat padyshim që edhe fiton.

Image