Ylli Dylgjeri humor edhe në “Ditën e Verës”

Ylli Dylgjeri shquhet për humorin dhe batutat e tij. Duke qenë vetë skenarist dhe me  regjizor mikun e tij Kiço London, ata të dy postojnë ide të përbashkëta, të cilat bëhen virale në rrjetet sociale, por Made in Dylgjeri.

Ja se ç’ka postuar Dylgjeri si fillim dhe ku shkruan:“Ne të LSI-së jo vetem që s’dalim lakuriq, por dhe nga deti dalim pa u lagur!”.

Dhe më pas poston prapë një foto me zogj të mbledhur në dorë ose në “tepsi”.