Dua Lipa arrin në shifrën e tetë milionë ndjekësve në Instagram

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka arritur në shifrën e tetë milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram.

Lajmin e ka ndarë me fansat e saj vetë këngëtarja, e cila është shprehur tejet e lumtur dhe falënderon 8 View postmilionë ndjekësit e saj.

Ajo lajmin e bëri të ditur me një foto ku shihet pa bluzë.